Організація освітнього процесу в період з 22.03по 09.04 2021 року

Дата: 21 березня 2021 о 14:41

Особливості організації освітнього процесу в період посиленого карантину

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Шановні учасники освітнього процесу!

На виконання пункту 1.12 Протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.03.2021№ 20, з метою зниження темпів поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19 та забезпечення посилення протиепідемічних заходів забороняється відвідування закладів освіти незалежно від форм власності, спеціальних закладів освіти, крім здобувачів освіти закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти з 00 годин 20 березня 2021 року до 24 годин 09 квітня 2021 року.

З огляду на зазначене, адміністрація школи № 306 та педагогічний колектив вживають усі можливі невідкладні заходи, спрямовані на належну організацію освітнього процесу у цей період.

А саме:

• З 25 березня 2021 року (по завершенню весняних канікул) учні 5-11 класів навчатимуться в онлайн-режимі з використанням технологій дистанційного навчання. Усі уроки проходитимуть за розкладом. Розклад дзвінків зберігається відповідно до режиму роботи закладу.

Синхронний режим взаємодії між учителями та учнями 5-11 класів буде відбуватися на безкоштовній електронній освітній платформі ZOOM.

Асинхронний зв`язок проходитиме через класні групи у мережі ВАЙБЕР, а також через електронні пошти вчителів (за потребою).

• Якщо дитина з якихось причин пропустила уроки, рекомендуємо скористатися послугами трансляцій онлайн-уроків на телеканалі «Київ», які будуть продовжені після канікул.
  • З 29 березня  2021 року учні 1–4 класів повернуться на навчання в заклад освіти;
  • Відновлює свою роботу електронна скринька school306.z@gmail.com для он-лайн зв`язку/спілкування під час дистанційного навчання;
  • Під час локдауну (з 20.03 по 09.04.2021) гуртки продовжують свою роботу в дистанційному форматі.

З 21 березня 2021 року в закладі освіти посилюються санітарно-дезінфекційні та протиепідемічні заходи.

Будь ласка, свідомо поставтесь до дотримання усіх карантинних обмежень!

Детальніше про посилення обмежувальних заходів читайте за посиланням: https://don.kyivcity.gov.ua/files/2021/3/19/47.pdf

З повагою,

директор                                                                                          Тетяна КОЦЮБА