Основи безпеки життєдіяльності

Дата: 6 травня 2020 о 00:14, Оновлено 15 вересня 2021 о 08:13

Наказ та план проведення Тижня знань з ОБЖ (13.09-17.09.2021)

Наказ та план проведення Тижня знань з ОБЖ (26.04-30.04.2021)

Основні правила безпечної поведінки в Інтернеті для підлітків

Участь у конкурсі "Охорона праці очима дітей"

План проведення тижня знань з ОБЖ (14-20.12.2020)

Рада учнівського самоврядування нагадує правила БЖД

Обережно під час ожеледиці!

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор школи № 306

Тетяна КОЦЮБА

«08» вересня  2020 року

проведення з учнями закладу освіти

«Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності»

з 14 по 18  вересня 2020 року

Зміст заходу

1

Видати наказ по школі про проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності»

до 08.09.2020

2

Провести  консультації з класними керівниками  щодо проведення вищевказаного заходу

до 10.09.2020

3

Надати необхідну практичну та методичну допомогу педагогічним працівникам закладу освіти у підготовці проведення Тижня

до 11.09.2020

4

Організувати розміщення  на сайті закладу освіти та в соціальних мережах  агітаційних матеріалів     з заходами безпеки під час освітнього процесу та в побуті, інформаційні листи з правил особистої гігієни й рекомендації: як правильно мити руки, використовувати медичну маску тощо

до 14.09.2020

5

Провести з учнями закладу освіти  «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності»             у формах:

• бесід з питань  безпечної поведінки вдома  (безпечне користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, сірниками, правилами поведінки під час карантину, дотримання правил гігієни тощо);
  • майстер-класів  з виготовлення аплікацій;
  • проведення розвиваючих та дидактичних ігор, моделювання ігрових ситуацій;
  • малювання тематичних малюнків, створення лялькових театрів, драматизації казок, прослуховування аудіо казок,  читання художньої літератури на протипожежну тематику;
  • бесід про заходи профілактики захворювання на коронавірус;
  • практичних занять  щодо користування вогнегасниками, надання першої долікарської допомоги.

14-18.09.20р.

Кл. керівники

Вчителі предмету «Захист України»

Вчителі образотворчого мистецтва

ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ #зупинимо_пандемію
Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці.
Учасники освітнього процесу школи № 306 долучилися до цього Дня під девізом: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі наших батьків можуть врятувати життя».
Директорка закладу освіти Коцюба Тетяна Володимирівна, яка є мамою трьох чудових доньок, власним прикладом показує, як протидіє поширенню COVID-19, дотримуючись всіх профілактичних і протиепідемічних заходів, знаходячись на робочому місці та контролюючи збереження життя та здоров’я працівників.
А тільки погляньте, як наші учні турбуються про своїх рідних! Хтось готує їм сніданки, хтось, проводжаючи на роботу, нагадує про елементи самозахисту, а хтось створює плакати зі словами підтримки!
Спасибі батькам, які дотримуються правил охорони праці, що є запорукою збереження найціннішого – людського життя! Це дасть змогу дітям рости у повноцінних сім’ях та бути щасливими!

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОБЖ
Безпека життєдіяльності - це питання, яке ніколи не зникало з поля зору вчителів школи № 306, однак зараз набуло гостроти і першочерговості. Ми живемо у сучасному світі, багатому науковими відкриттями та технікою, яка часто стає причиною техногенних катастроф та різноманітних аварій. Ситуація, яка склалася у нашій країні, вимагає від усіх особливого дотримання безпеки у житті, певного зосередження, поведінки та уваги при небезпечних ситуаціях.
Класні керівники протягом тижня під час виховних бесід нагадали учням, що:
- не можна відкривати двері незнайомим людям, навіть одягненим у поліцейську форму;
- не можна підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними;
- не можна бавитися ріжучими, гострим та вибухонебезпечними предметами;
- не можна користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича;
- школярам молодшого віку не можна вмикати електроприлади за відсутності дорослих;
- ПОТРІБНО запам’ятати телефони для виклику служб 101, 102, 103, 104
Життя та здоров’я дітей є найважливішими цінностями нашого суспільства!

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ
В ХХІ столітті інтернет-технології стали складовою життя дітей і сучасної молоді.
Комп'ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження, розвитку особистості, а на час карантину - ще й засобом навчання.
Соціальний педагог школи № 306 Древинська Світлана Василівна та практичний психолог Рассохін Андрій Євгенович закликають колег та батьків учнів звернути увагу на безпеку дітей в мережі Інтернет, яка на сьогоднішній день в Україні постала особливо гостро.
Соціально-психологічна служба закладу освіти пропонує декілька рекомендацій для учнів та батьків та просить обов’язково обговорить всі безпекові питання.