Профорієнтація

Дата: 14 січня 2020 о 07:34, Оновлено 31 березня 2021 о 14:09

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ!

Шановні випускники та всі, хто бажає здобути якісну освіту європейського рівня й у подальшому стати правоохоронцями!

Національна академії внутрішніх справ запрошує познайомитися з інформацією щодо вступу до даного закладу!

Академія здійснює підготовку працівників органів досудового розслідування, кримінальної поліції, превентивної діяльності, спеціалістів-криміналістів та психологів для підрозділів Національної поліції України й інших центральних органів виконавчої влади.

Детальна інформація щодо вступу до НАВС за телефонами:
+38 (044) 520-06-66
+38 (097) 717-71-36

Email: pryimalna_komisiya@naiau.kiev.ua

Сайт для вступників: http://vstup.naiau.kiev.ua

ЗНАЙОМСТВО З КИЇВСЬКИМ КОЛЕДЖЕМ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
27 лютого 2020 року дев’ятикласники школи № 306 разом з класним керівником Анікіною Надією Петрівною з профорієнтаційною метою побували на дні відкритих дверей у Київському коледжі міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.
Учні мали можливість познайомитися з директором коледжу Романовою Маргаритою Іванівною, самим закладом, його викладачами, правилами вступу.
Хочеться зазначити, що такі зустрічі не проходять марно: багато випускників нашого навчального закладу продовжили своє навчання та здобуття професії вже в стінах саме цього коледжу.

ЗНАЙОМСТВО З ЦНАП
21 лютого 2020 року учні 10-их класів школи 306 разом із соціальним педагогом Древинською Світланою Василівною з профорієнтаційною метою відвідали Центр надання адміністративних послуг Деснянського району, що знахолиться за адресою: проспект Маяковського, 29.
Старшокласники мали можливість ознайомитися з найбільш популярними адмінпослугами, які надає ЦНАП:
- оформлення реєстрації місця проживання;
-оформлення, видача закордонного паспорту;
- оформлення паспорту громадянина України у вигляді ID-картки, вклеювання фотокартки та обмін паспорта.
В середньому, щодня, до Центру та філії звертається понад 300 громадян.
Колектив ЦНАПу забезпечує відвідувачам час очікування у черзі не більше ніж 15 хвилин.
Ця екскурсія для молодих людей була пізнавальною та корисною!
Дякуємо адміністрації Центру за можливість побачити роботу закладу з середини!

ВОРКШОП SEG
18 лютого 2020 року в рамках декади партнерства та комунікації «Творимо майбутнє разом» вчитель географії Курицина Марина Олександрівна разом з ученицями 10-Б класу Порохнюк Таїсією та Сидоренко Анастасією відвідали ПЕРШИЙ ВОРКШОП SEG, присвячений наукам про Землю.
Учасники воркшопу познайомилися з Науками про Землю шляхом зображення різних підходів їх застосування в реальному житті.
Спілка Kyiv SEG Chapter запросила 10 делегатів (серед них компанії Schlumberger, Weatherford, Укргазвидобування, Softserve та декілька інших), які показали власні застосування наук про Землю в різних сферах (від ІТ до боротьби з глобальним потеплінням).
На подію зібралося близько 200 студентів з різних університетів країни (Київ, Івано-Франківськ, Львів, Харків, Полтава) та старшокласники шкіл столиці.
Дякуємо організаторам: ННІ "Інститут Геології" КНУ ім. Т. Шевченка і Kyiv SEG Student Chapter за запрошення та можливість з користю провести час!

СВІТ ПРОФЕСІЙ
Соціальним педагогом школи Древинською С.В. та практичним психологом Рассохіним А.Є. в школі № 306 систематично проводиться профорієнтаційна робота. Ось і сьогодні, 24 січня 2020 року, для учнів 9-В та 9-Г класів було проведено годину «Світ професій», на якій Світлана Василівна та Андрій Євгенович познайомили юнаків та дівчат з класифікацією професій «Квадрат інтересів», розробленою та побудованою за певними ознаками вченим Клімовим Є.О. За даною класифікацією всі професії поділяються на п’ять типів: «людина-людина», «людина-природа», «людина-техніка», «людина-знакова система» та «людина-художній образ». Дев’ятикласники спробували зорієнтуватися в безмежному морі професій та вибрати серед них ту, яка в майбутньому допоможе успішно розпочати трудову діяльність і обрати правильний життєвий шлях.

Звіт про профорієнтаційну роботу